قیمت انواع سیب زمینی بذری

سیب زمینی آگریا بذری که برای کاشت مورد استفاده قرار می گیرند دارای مشخصات خاص خود هستند. کشاورزان ایرانی همواره می خواهند تا این محصول را با ارزان ترین قیمت و بالاترین کیفیت خریداری کنند. درباره قیمت روز سیب زمینی بذری درجه یک باید بگوییم، آن را به نرخ های متفاوتی ارائه می کنند که این مسئله به عوامل گوناگونی وابسته است.

قیمت انواع سیب زمینی بذری

آشنایی با سیب زمینی بذری

آشنایی با سیب زمینی بذری می خواهیم اطلاعاتی درباره سیب زمینی بذری درجه یک در این بخش ارائه دهیم. عموماً برای کاشت در مناطق مختلف، فصل های گوناگون سال انتخاب می شود. همچنین آن را به در خاک های قوی به شکل بذری یا نشاء می کارند. آنها ارقام متفاوتی دارند که می شود از نوع ماده گل و بکر بار نام برد. سازگار بودن با شرایط کشت و نگهداری در گلخانه را دارند و در کنار این، کالا پر باری هم می دهند. با هرس کردن و مراقبت های خاصی، می تواند چندین بار عمر سیب زمینی تجدید شود و بیشتر بار دهد.

این سیب زمینی خام نیز به مانند سایر فرآورده های دیگر به کود نیاز دارد که بسته به نوع بستر و کشت، باید هر از چندگاهی به آن کود های مختلفی را اضافه کرد. به دلیل نوع خاصی از کشت که بوته کالا را رو به بالا می کشند، به آن درختی هم گرفته می شود. برای کاشتن این سیب زمینی کشاورزان باید دمای مشخص را در نظر داشته باشند که بر اساس رقم، متفاوت است. همینطور آبیاری منظم بوده تا سیب زمینی بهتر رشد کند. در پهلوی این موضوعات، امکان آفت زدن کالا هم باید سم پاشی نمود.

نحوه کاشت سیب زمینی بذری

نحوه کاشت سیب زمینی بذری در هر زمان از فصل می توانید سیب زمینی بذری را بکارید، ولی باید توجه داشته باشید که دمای مورد نیاز برای رشد این کالا 15 تا 25 درجه می باشد. برای این که کالا شما خوب رشد کند توصیه می شود در فصل تابستان این کالا را کشت کنید. در این جا به نحوه کشت سیب زمینی بذری اشاره شده است، تا افراد با توجه و آشنایی آن بتواند آن را کشت کنند:

 • کاشت بذر در گلدان یا جایی به جز باغچه
 • قرار دادن در نور فراوان آبیاری و مرطوب نگه داشتن خاک
 • کندن آن سیب زمینی و نشا گیاه در باغچه
 • مراقبت و آبیاری مناسب

برای رشد بیشتر و بهتر سیب زمینی درجه یک نیاز به نور و رطوبت کافی دارد. برای این که در هر فصلی از سال سیب زمینی بذری داشته باشید می در گلدان روی پنجره یا بالکن خود سیب زمینی را کشت کنید. زمانی که نور و آفتاب فراوان است باعث پژمرده شدن سیب زمینی بذری می شود که باید آن را در سایه قرار داد.

برای آبیاری باید توجه داشت که خاک سیب زمینی خشک نشود و بوته باید همیشه دارای رطوبت باشد. از آبیاری بیش از اندازه نیز باید خودداری شود، زیرا باعث می شود سیب زمینی پژمرده شود و گل آن بریزد. در هنگام کاشت باید توجه داشته باشید که بذر سیب زمینی مناسب باشد در غیر این صورت سیب زمینی شما رشد نخواهد کرد.

خریدسیب زمینی بذری درجه یک

خریدسیب زمینی بذری درجه یک در اواخر فصل تابستان می توانید خرید سیب زمینی ارگانیک خود را از کشاورزان و فروشندگان انجام دهید. کشاورزان و فروشندگان با قیمت مناسب و فوق‌العاده به صورت عمده با کیفیت ترین سیب زمینی بذری را در بسته بندی های مختلف به فروش می رسانند. خرید فوق‌العاده سیب زمینی بذری در اراک با مراجعه به فروشندگان و کشاورزان امکان پذیر می باشد.

مرکز پخش سیب زمینی بذری درجه یک، این سیب زمینی خوراکی با ارزش را با بهترین کیفیت ارائه می کند. بازار سیب زمینی به دلیل خواص فراوانی که دارد، رونق خوبی داشته و نوع بذری سبب شده تا در فصول‌ مختلف، بتوان آن را به راحتی پیدا کرد. به هر حال، مشتریان می توانند از فروشنده عمده کالا را به دست آورند که قیمت سیب زمینی اینگونه کاهش پیدا می کند. اما درباره این فرآورده توضیحات بیشتر در ادامه داده می شود.

افراد برای خریدسیب زمینی بذری در کشور می توانند به فروشندگان معتبر مراجعه کنند‌. سیب زمینی بذری در اراک به صورت عمده و کیلویی به فروش می رسد. باید خرید اینترنتی و عمده در اراک می توانید بهترین و با کیفیت ترین سیب زمینی بذری را در هر فصلی از سال تهیه کنید.

 • تبلیغات: 
  1. فروش عمده موسیر | فروشنده بزرگ موسیر تازه و خشک در ایران
  2. فروش عمده سیر خام تازه
  3. قیمت لیموشیرین خونی
  4. فروش سبزی خورشتی آماده تازه